www.gminarybno.pl

Drukuj

Hartowiec: Natalia Zakrzewska Mistrzynią Polski

Opublikowano 2020-10-08 07:55:53. Artykuł wyświetlono: 752 razy.

W dniach 2-4 października 2020r. w Drezdenku odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Kickboxingu w formule Full Contact, w których udział wzięła mieszkanka Hartowca (gmina Rybno) i zawodniczka MUKS Olimpia Kickboxing Nowe Miasto Lubawskie – Natalia Zakrzewska.

Natalia Zakrzewska została Mistrzynią Polski Juniorów Starszych Full Contact! W walce finałowej Natalia zrewanżowała się zawodniczce za zeszłoroczny Puchar Polski w Light contact. - Cieszę się, że udało mi się spełnić jedno z marzeń, jednak nie byłoby to możliwe bez trenerskiego wsparcia i wiary trenera Sebastiana Prokopa (MUKS Olimpia Kickboxing Nowe Miasto Lubawskie), który wraz z trenerem Leszkiem Jobs tworzyli najlepszy duet w narożniku. Dziękuje również kolegom klubowym oraz sekcji Kickboxingu Zamek Expom Kurzętnik za super atmosferę – podsumowuje Mistrzyni Polski Natalia Zakrzewska.

Turniej w Drezdenku został perfekcyjnie przygotowany, a to zasługa prezesa KS Dragon Rafała Bagińskiego i jego współpracowników. Patronat honorowy objęła Karolina Piotrowska, Burmistrz Miasta Drezdenko.

Serdecznie gratulujemy Natalii i życzymy dalszych sukcesów!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka