www.gminarybno.pl

Drukuj

II Koncert Mikołajkowy

Opublikowano 2017-12-12 08:48:50. Artykuł wyświetlono: 1239 razy.

7 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbył się Koncert Mikołajkowy pt. „Przyjdź do mnie mały Jezusiku”.

Wystąpili uczniowie z klas I-III wraz z wychowawcami. Występy podziwiali m.in. zaproszeni goście, rodzice i okoliczni mieszkańcy. Licznie zgromadzeni widzowie słuchali piosenek, pastorałek i kolęd, które wprowadziły ich w zimowo-świąteczny nastrój. Pani Zima „zasypała świat” płatkami śniegu, aniołki „wywierciły dziurę w niebie” i pięknie ubrały choinkę, a Mikołaj częstował dzieci cukierkami. To był już drugi koncert mikołajkowy, który podobnie jak pierwszy został nagrodzony gromkimi brawami. Pani Dyrektor przekazała wszystkim zebranym świąteczne życzenia i podziękowała za tak liczne przybycie.

Autorzy: Wychowawcy klas I-III
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka