Drukuj

III B mistrzem Szkolnej Ligi Halowej Piłki Nożnej

Opublikowano 2015-06-03 14:45:13. Artykuł wyświetlono: 1383 razy.

W środę, 3 czerwca o godz. 12:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyło się podsumowanie Szkolnej Ligi Halowej Piłki Nożnej – sezon 2014/15.

Po całorocznych zmaganiach organizatorzy szkolnej ligi wyłonili trzy najlepsze klasy, które podczas długich przerw między lekcjami doszły do końcowego etapu turnieju - czyli finałów. Pierwsze miejsce w lidze zajęła klasa – III B, której wychowawcą jest Kazimierz Raczyński, drugie miejsce zajęła klasa – III A – Magdaleny Morawskiej, a ostatnie miejsce na podium zajęła klasa Ewy Golder – III D. Najlepsze drużyny otrzymały od organizatorów pamiątkowe puchary, a najlepsza klasa dodatkowo medale. Organizatorami szkolnej ligi w piłkę nożną byli: Krzysztof Anisiewicz, Hanna Bem, Mariusz Dudziński oraz Karol Rykaczewski.

- Cieszę się, że mogłem uczestniczyć na podsumowaniu szkolnej ligi. Cieszy mnie to, że młodzież bierze udział w tych rozgrywkach oraz to, że organizatorzy już od ponad 10 lat prowadzą te zawody – zwłaszcza Krzysztof Anisiewicz, który jak dobrze pamiętam był jednym z głównych inicjatorów tej ligi – powiedział Sylwester Kasprowicz.

Tekst i zdjęcie nadesłał: Sylwester Kasprowicz