Informacja dla właścicieli gospodarstw agroturystycznych

Opublikowano 2015-10-29 13:40:44. Artykuł wyświetlono: 1408 razy.

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko - Mazurskiego planuje kolejne wydanie informatora "Turystyka wiejska", w którym znajdą się dane teleadresowe i oferta gospodarstw agroturystycznych w regionie Warmii i Mazur oraz oferta członków Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych z naszego regionu.

Poprzednia edycja została opublikowana w 2014 r. Dystrybucja wydawnictwa będzie prowadzona na turystycznych targach krajowych izagranicznych. Będzie je można również otrzymać w Wojewódzkim Centrum Informacji Turystycznej w Olsztynie oraz Informacjach Turystycznych w regionie Warmii i
Mazur. Istnieje możliwość wypełnienia ankiety on-line, która dostępna jest podadresem: http://tnij.org/gxxxld4

Wypełnioną ankietę prosimy przesyłać do dnia 30 października 2015r. Zamieszczenie informacji o obiekcie w wydawnictwie jest bezpłatne.

W załączniku znajduje się wersja do wydruku, którą po wypełnieniu można przesłać do mnie e-mailem, bądź pocztą tradycyjną na adres:

Warmińsko - Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna
ul. Staromiejska 1