Kolejna komisja w sprawie trybun

Opublikowano 2016-06-01 08:42:44. Artykuł wyświetlono: 1293 razy.

We wtorek, 24 maja o godz. 12:00 na stadionie sportowym w Rybnie odbyło się kolejne spotkanie w sprawie odbioru wykonanych robót naprawczych trybun.

W komisji uczestniczyli: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, pracownicy UG w Rybnie – Wiesław Szczawiński i Jarosław Świniarski, Sołtys wsi Rybno – Henryk Wiśniewski, Kierownik OSiR w Rybnie – Hanna Bem, a także Radny Gminy Rybno – Sylwester Kasprowicz. Radni – Piotr Gurgielewicz i Bogdan Wantowski na komisję nie przybyli.

Komisja dokonała sprawdzenia sposobu usunięcia wad, usterek ujawnionych podczas przeglądu gwarancyjnego zgodnie z zapisami w części I protokołu przeglądu robót w okresie gwarancji – jakości i stwierdziła, że: opisane wady fizyczne, usterki zmniejszające wartość użytkową, techniczną i estetyczną wykonanych robót nie zostały usunięte w całości przez wykonawcę – Kamieniarstwo Błysk-Pol, Piotr Bedra. Brak usunięcia wad i usterek na wszystkich elementach żelbetowych trybun spowodowała, że komisja oceniła jakość wykonanych robót jako – niezadawalające. Komisja wyznaczyła wykonawcy ostateczny termin usunięcia wszystkich wad i usterek do dnia 30 czerwca 2016r.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz