www.gminarybno.pl

Drukuj

Koncert kolęd w Kościele

Opublikowano 2015-01-09 10:29:01. Artykuł wyświetlono: 1616 razy.

W niedzielę, 4 stycznia w Kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybnie odbył się koncert kolęd i piosenek świątecznych zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rybnie.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Rybna wraz z zespołem L`amici z Hartowca zaprezentowała utwory o tematyce bożonarodzeniowej. Można było usłyszeć między innymi tradycyjne Cicha Noc i Lulajże Jezuniu, a także amerykańskie Jingle Bells. Na zakończenie koncertu ks. Proboszcz Mirosław Owczarek podziękował orkiestrze oraz zespołowi L’amici oraz zaprosił parafian na kolejne koncerty, które w kościele odbędą się jeszcze w styczniu.

Tekst i fot. nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka