KONKURS BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE

Opublikowano 2012-02-07 13:03:25. Artykuł wyświetlono: 1872 razy.

ROLNIKU! UWAŻASZ, ŻE TWOJE GOSPODARSTWO JEST BEZPIECZNE? WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ! Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Olsztynie informuje, że rozpoczęła się X edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.

Honorowy patronat nad Konkursem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Bronisław Komorowski, a patronat medialny dwutygodnik AGRO SERWIS, miesięcznik AGROmechanika, tygodnik "Zielony sztandar" i telewizja interaktywna AGRO NEWS com.pl.

Udział w konkursie mogą brać pełnoletnie osoby prowadzące produkcyjną działalność rolniczą.

Zachęcamy wszystkich rolników do wzięcia udziału w tej inicjatywie.

Termin zgłaszania gospodarstw do Konkursu w tym roku upływa z dniem 16 marca.

Szczegółowe informacje o Konkursie (karty zgłoszenia i regulamin konkursu) dostępne są na stronie internetowej www.krus.gov.pl oraz w Oddziale Regionalnym KRUS w Olsztynie, ul. Mickiewicza 1, tel. (89) 534-97-71, lub w Placówkach Terenowych podległych Oddziałowi

Załączniki: