www.gminarybno.pl

Drukuj

Kopaniarze/Wery: Dzień Kobiet

Opublikowano 2017-03-15 08:39:30. Artykuł wyświetlono: 1103 razy.

W sobotę, 11 marca o godz. 15:00 w siedzibie Koła Łowieckiego „Hubertus” w Kopaniarzach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet zorganizowana przez sołtysa wsi – Czesława Mederskiego, radę sołecką oraz mieszkańców sołectwa.

Pełniący od niedawna funkcję sołtysa w sołectwie – Kopaniarze/Wery – Czesław Mederski przejął rozpoczętą przez Józefa Szragę inicjatywę organizowania uroczystości z okazji Dnia Kobiet. Już po raz trzeci rok z rzędu mieszkańcy spotkali się - by wspólnie świętować ten ważny dzień. W szczególnej atmosferze życzenia paniom składali główni organizatorzy imprezy oraz Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski. Oprócz życzeń – każda z pań otrzymała także symbolicznego kwiatka. Wszyscy przybyli goście przygotowali coś pysznego do jedzenia, a w miłym towarzystwie mieszkańcy Kopaniarzy i Wer bawili się do późnego wieczora.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka