www.gminarybno.pl

Drukuj

Koszelewy: Festyn ekologiczny i poświęcenie altanki

Opublikowano 2016-05-17 08:27:50. Artykuł wyświetlono: 1556 razy.

W sobotę, 30 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka oraz świetlicy wiejskiej w Koszelewach odbył się festyn ekologiczny wraz z poświęceniem oraz otwarciem nowej altanki i grilla.

- Dziękuję pracownikom szkoły, Dyrektor szkoły - Barbarze Kornelskiej, Radzie Sołeckiej, Radnemu Gminy Rybno – Dariuszowi Tara, strażakom i wszystkim, którzy służyli pomocą w zorganizowaniu festynu. Szczególne podziękowania składam paniom, które przygotowały potrawy ekologiczne: Gabrysi Borowskiej, Teresie Kasprowicz, Marzenie Januszewskiej, Katarzynie Majder, Barbarze Kowalskiej, Danucie Rynkowskiej, Grażynie Tara, Katarzynie Kłosowskiej, Iwonie Tara, Annie Janickiej, Marzenie Lewandowskiej, Jolancie Nowakowskiej, Wiktorii Dombrowskiej i Dzwonkowskiej Beacie.

Ciasta przygotowały: Barbara Partyka, Barbara Oman, Iwona Brzozowska, Agnieszka Słodka, Krystyna Nowak, Teresa Kasprowicz i Teresa Komoszyńska – powiedział sołtys wsi Koszelewy Adam Kasprowicz.

Zorganizowanie festynu było możliwe dzięki sponsorom:
- Krzysztof Lewandowski,
- Jan Ossowski,
- Justyna Ossowska,
- Adam Kasprowicz,
oraz środkom z funduszu sołeckiego.

- Dziękuję Księdzu Marianowi Zbrojskiemu oraz Klerykom za poświęcenie i uroczyste otwarcie altanki i grilla. Oprawę muzyczną ufundowali Katarzyna i Piotr Kasprowicz i Krzysztof Kamiński. Dziękuję za liczne uczestnictwo, miłą zabawę. Sezon grillowy rozpoczęty. To była pierwsza impreza zorganizowana z środków funduszu sołeckiego – dodał Adam Kasprowicz.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka