Laur Najlepszym z Najlepszych - wyróżnienie dla pani Magdaleny Anczykowskiej

Opublikowano 2014-04-08 09:04:55. Artykuł wyświetlono: 2572 razy.

Od 2004 roku Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego odznacza laurem „Najlepszym z Najlepszych” mieszkańców Warmii, Mazur oraz Powiśla, którzy przyczynili się do promocji regionu w kraju i na świecie.

Prestiżowe wyróżnienie można otrzymać za osiągnięcia sportowe, artystyczne, biznesowe - liczba kategorii zazwyczaj uzależniona jest od liczby nominowanych i sukcesów jakie osiągnęli w danym roku. Zgromadzone kandydatury do nagrody grupowane są w kategorie tematyczne, w zależności od kategorii zgłoszeń, np. sport, muzyka i taniec, sztuka i literatura, ochrona zdrowia, edukacja i nauka.

Gala, będąca okazją do uhonorowania osób i instytucji, których sukcesy i osiągnięcia wpłynęły na promocję Warmii i Mazur w roku 2013, odbyła się 4 kwietnia w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie.

Z przyjemnością informujemy, iż w gronie laureatów prestiżowego wyróżnienia przyznawanego przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego znalazła się pani Magdalena Anczykowska - Dyr. Zespołu Szkół w Rybnie.

Więcej informacji na temat wydarzenia można odnaleźć na stronie internetowej warmia.mazury.pl