www.gminarybno.pl

Drukuj

Nocny turniej 'halówki'

Opublikowano 2015-04-01 10:18:31. Artykuł wyświetlono: 2246 razy.

W nocy z piątku (27.03) na sobotę w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się pierwszy w historii Nocny Turniej halowej piłki nożnej „Gra w Ciemno”. Turniej został zorganizowany przez organizację Time2Play – Karola Zabłotnego.

Turniej otworzył wójt gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, a sędziami zawodów byli: Radosław Wasielewski oraz Dawid Świniarski. Udział w turnieju wzięło 8 drużyn: Future Leader, Master’s Gignat’s – Jan Rozentalski, P.H.U. Ostoja, Bad Boys, Tytani Rybno, Vel Dąbrówno, Tyl-Bud Rybno, Royal Koszelewy, które zostały podzielone na dwie grupy. Mecze grupowe, które trwały 1x15 minut wyłoniły ćwierćfinałowe pary turnieju:
Master's - Royal 5-0
Future - Tyl-Bud 1-0
Bad-Boys - Tytani 0-2
Ostoja - Vel 0-3
Półfinały:
Master's - Vel 1:1 k 2:3
Tytani - Future 1-1 k 2-1

W meczu o trzecie miejsce Master’s Gigant’s – Jan Rozentalski odniósł wysoką porażkę 0:3 z drużyną Future Leader. W finałowym spotkaniu i po wyrównanym pojedynku po 12 minutach gry na tablicy widniał remisowy wynik 1:1. W karnych lepszą drużyną okazała się ekipa z Dąbrówna – Vel, która wygrała 3:2.

Najlepsze trzy drużyny turniejowe otrzymały od organizatora zawodów pamiątkowe puchary. Druga drużyna „Gry w Ciemno” otrzymała dodatkowo koszulki treningowe Time2Play, a pierwsza zestaw stroi adidasa, które ufundowała firma AGG Płońsk – Piotr Retkowski. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Tomasz Szczepański – z drużyny Vel Dąbrówno. Organizatorami turnieju byli: Time2Play oraz Doręcz - Przesyłki Kurierskie, Skribi Studio. Głównymi sponsorami zawodów były firmy: Instalacje Elektryczne - Michał Chmielewski, Eurostyl - Łukasz Witkowski oraz Agg Płońsk. Po rozdaniu nagród przez wójta gminy Rybno przyszedł czas na rozdanie koszulek dla najwytrwalszych kibiców, którzy tej nocy wytrzymali aż do 5 rano wspierając swoich zawodników.

Tekst i fot. nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka