www.gminarybno.pl

Drukuj

Olimpiada promocji zdrowego stylu życia

Opublikowano 2019-12-11 14:10:42. Artykuł wyświetlono: 347 razy.

Dnia 7 grudnia o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Działdowie odbyła się Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowana przez Polski Czerwony Krzyż .

W olimpiadzie brały udział trzy uczennice Zespołu Szkół w Rybnie . W kategorii szkół średnich zajęły miejsca na podium. Wiktoria Pastuszka - miejsce I, Beata Rucińska - miejsce II i Ewelina Deptuła - miejsce III. Nagrody i dyplomy zostały wręczone przez przedstawiciela starostwa Pana Janusza Kaczmarka, prezesa Polskiego Czerwonego Krzyża Pana Jerzego Giezka oraz Kierownika Oddziału Rejonowego PCK w Działdowie Panią Joannę Derbin.

Nadesłała: Ewa Golder
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka