www.gminarybno.pl

Drukuj

Otwarcie ulicy Zarybińskiej

Opublikowano 2017-08-01 10:20:01. Artykuł wyświetlono: 1934 razy.

W piątek, 28 lipca o godz. 17:00 odbyło się oficjalne otwarcie drogi na ulicy Zarybińskiej, w której udział wzięli mieszkańcy w/w ulicy, Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Sekretarz UG w Rybnie – Jolanta Jendrycka, Radni Gminy Rybno – Czesław Mederski, Dariusz Tara i Sylwester Kasprowicz oraz wykonawca inwestycji – Przedsiębiorstwo Transportowo – Handlowe WAPNOPOL Adam Nowakowski.

Przebudowę drogi wewnętrznej na ulicy Zarybińskiej wraz z zjazdem na drogę wojewódzką 538 udało się zrealizować dzięki pozyskanemu przez Gminę Rybno dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej – koszt inwestycji to ponad 400 tysięcy.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka