www.gminarybno.pl

Drukuj

Piłkarska kadra dziewcząt czeka

Opublikowano 2015-06-12 11:54:30. Artykuł wyświetlono: 1085 razy.

We wtorek, 9 czerwca o godz. 10:00 na stadionie sportowym w Rybnie odbyła się ogólnopolska akcja – „Piłkarska kadra dziewcząt czeka” – etap rejonowy. W zawodach udział wzięły trzy drużyny: Janowiec Kościelny, Prątnica i Rybno.

W pierwszym spotkaniu reprezentantki z Rybna przegrały z Janowcem Kościelnym 0:2. W drugim spotkaniu po chwili odpoczynku ponownie zagrały dziewczęta z Janowca, tym razem podejmując drużynę z Prątnicy – wynik 3:1. W ostatnim spotkaniu Rybno – Prątnica padł remis 1:1. Dziewczęta z Janowca Kościelnego wygrały etap rejonowy i teraz czeka ich szczebel wojewódzki.

Przedstawiamy klasyfikację końcową:

  1. Janowiec Kościelny 5:1 bramki - 6 pkt.
  2. Prątnica 2:4 bramki – 1 pkt.
  3. Rybno 1:3 bramki – 1 pkt.

Tekst i zdjęcia nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka