www.gminarybno.pl

Drukuj

Plac zabaw w Grądach

Opublikowano 2012-06-26 14:14:51. Artykuł wyświetlono: 3006 razy.

 

W Gminie Rybno powstał kolejny plac zabaw, tym razem w miejscowości Grądy.

W ramach konkursu „Aktywna Wieś Warmii, Mazur i Powiśla” realizowany jest projekt pn. „Wyposażenie placu zabaw w Grądach”. Wspólna inicjatywa gminy, mieszkańców Grąd i strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Grądach nabiera tempa. Gmina już przekazała mieszkańcom tablicę pamiątkową i materiały do malowania. Obecnie trwa malowanie ogrodzenia przez mieszkańców i remont remizy przez strażaków.

Na uporządkowanym terenie w sąsiedztwie remizy OSP w dniu 26.06.2012 r. firma NOVUM zamontowała wyposażenie placu zabaw: linarium, zjeżdżalnia, karuzelę i bujaka.

Dzieci z Grąd i turyści będą się już mogli bawić na nowym placu zabaw.
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka