www.gminarybno.pl

Drukuj

Ponad 710 tysięcy na kanalizację

Opublikowano 2018-08-13 08:12:44. Artykuł wyświetlono: 585 razy.

W piątek, 10 sierpnia 2018r. została podpisana umowa z wybranym wykonawcą robót, a przedstawicielem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Olsztynie na realizację inwestycji pn." Przebudowa kanalizacji sanitarnej z budową oczyszczalni ścieków na osiedlu po PGR w miejscowości Koszelewki, gm. Rybno".

Spotkanie poprowadził Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, który był pomysłodawcą całego projektu.

Przedsięwzięcie inwestycyjne pod kątem formalno - prawnym przygotowała Gmina Rybno (zlecając opracowanie map geodezyjnych, koncepcji, dokumentacji projektowo - kosztorysowej z wymaganymi badaniami i opiniami). Natomiast zlecenie wykonania robót budowlano montażowych oraz finansowanie inwestycji odbywać się będzie ze środków KOWR OT w Olsztynie. Koszt inwestycji to 710 tysięcy.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka