www.gminarybno.pl

Drukuj

Remont remizo-świetlicy w Grądach

Opublikowano 2012-08-10 11:34:05. Artykuł wyświetlono: 2823 razy.

W Grądach prowadzony jest remont miejscowej remizy OSP, która pełni funkcję świetlicy wiejskiej.

Stare, zniszczone drzwi garażowe, pordzewiałe ogrodzenie, nieszczelny dach, nieuporządkowany teren - tak do niedawna można było opisać teren wokół remizo-świetlicy w miejscowości Grądy. Dzięki zaangażowaniu Wójta Gminy Rybno, mieszkańców i strażaków z miejscowej jednostki OSP sytuacja uległa diametralnej poprawie.

Wyremontowane zostało pokrycie dachowe, wymieniono okno i drzwi garażowe oraz pomalowano ogrodzenie. Uporządkowano także teren wokół remizy gdzie powstał plac zabaw, którego budowa została sfinansowana dzięki pozyskanym przez Gminę Rybno środkom w ramach konkursu "Aktywna Wieś Warmii, Mazur i Powiśla".
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka