www.gminarybno.pl

Drukuj

Rodzinny Dzień Sportu w Naguszewie i Groszkach

Opublikowano 2016-06-22 14:17:04. Artykuł wyświetlono: 5202 razy.

W sobotę, 11 czerwca na boisku do gry w piłkę nożną w Naguszewie odbył się Rodzinny Dzień Sportu zorganizowany przez Sołtysa Sołectwa Naguszewo/Groszki – Mieczysława Łużyńskiego, Radę Sołecką oraz mieszkańców obydwu wsi. Aktywny dzień został w dużej mierze sfinansowany z środków Funduszu Sołeckiego.

Podczas imprezy odbyły się zawody sportowo rekreacyjne, a także został rozegrany towarzyski mecz, w którym zagrali mieszkańcy Naguszewa i Groszek. Wynik meczu – 0:0. Był także grill, kiełbaski, napoje oraz rodzinna, ciepła atmosfera.

- Dziękuję bardzo wszystkim osobom, które wzięły udział w przygotowaniu rodzinnego dnia sportu oraz wszystkim darczyńcom: Markowi Leszkowi Czerwińskiemu METALOWIEC z Działdowa, Zakład Usług Leśnych - Jan Rozentalski z Groszek, Radny Powiatowy – Janusz Kaczmarek – powiedział Mieczysław Łużyński.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka