www.gminarybno.pl

Drukuj

Rozbudowa Ośrodka Zdrowia w Rybnie

Opublikowano 2021-04-08 12:47:13. Artykuł wyświetlono: 326 razy.

W dniu 08.04.2021 odbyła się narada inwestycyjna związana z planowanym rozpoczęciem prac dotyczących rozbudowy Ośrodka Zdrowia Rybnie z udziałem przedstawicieli Inwestora, Wykonawcy, Ośrodka Zdrowia, Gminnego Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Ratownictwa Medycznego.

W związku z powyższym od poniedziałku 12.04.2021 r. nastąpi zmiana organizacji ruchu na terenie Ośrodka Zdrowia w Rybnie, na którym będzie obowiązywał bezwzględny zakaz wjeżdżania i parkowania pojazdów (nie dotyczy karetki Pogotowia Ratunkowego). Ruch pieszy dozwolony jedynie w miejscach do tego wyznaczonych. Teren budowy zostanie oznaczony i odgrodzony. Prosimy o bezwzględne przestrzeganie zakazu wstępu na teren budowy, gdyż jest on niebezpieczny i stanowi zagrożenie dla osób postronnych.

Dzięki odpowiedniemu oznaczeniu terenu budowy, ciągu komunikacyjnego oraz odpowiedzialnemu zachowaniu użytkowników Ośrodek Zdrowia oraz GOPS w Rybnie będą funkcjonowały w sposób dotychczasowy. Dostęp do gabinetu rehabilitacji odbywać się będzie przez drzwi główne Ośrodka Zdrowia.
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka