www.gminarybno.pl

Drukuj

Rybno: Dzień Matki

Opublikowano 2016-05-30 10:30:49. Artykuł wyświetlono: 1804 razy.

We wtorek, 24 maja w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki, na którą zostały zaproszone mamy uczniów szkoły. Z zaproszenia skorzystało wiele mam i wszystkie miejsca na sali były zajęte.

Dzieci z oddziału przedszkolnego gr. I oraz uczniowie z klasy I b i II c pod kierownictwem swoich wychowawczyń (Eweliny Michalskiej, Żanety Kowalewskiej i Elżbiety Mederskiej) przygotowały wzruszający program artystyczny, podczas którego nie zabrakło ciepłych słów, podziękowań skierowanych w stronę mam. Wychowankowie zaprezentowali piękne wiersze, piosenki, humorystyczne scenki przedstawiające sytuacje z życia wzięte oraz układy taneczne. W czasie występu młodym artystom towarzyszyło koło ruchowo – taneczne. Wiele uśmiechów na twarzach zebranych gości oraz pozytywnych emocji dostarczyły zabawy „Orzeszek„ oraz „Czerwony Kapturek” skierowane w stronę mam. Po przedstawieniu wszystkie dzieci podziękowały mamom za obecność i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki „symbole szczęścia”.

Tekst i zdjęcia: Magdalena Łada
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka