www.gminarybno.pl

Drukuj

Rybno: Egzamin Polskiego Związku Kick Boxingu

Opublikowano 2020-02-25 15:17:10. Artykuł wyświetlono: 306 razy.

W poniedziałek, 24 lutego 2020r. w sali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie podczas kolejnego treningu sekcji Kick Boxingu odbył się egzamin na stopnie uczniowskie Polskiego Związku Kick Boxingu, który przeprowadził Adrian Kowalkowski – trener i czynny zawodnik w tej dyscyplinie.

Łącznie w treningach bierze udział 40 osób. Sekcja nadal się rozwija, a od września ruszy kolejny nabór na grupę początkującą. Wszystkie osoby, które brały udział w egzaminie zdały, a stopnie uczniowskie są potrzebne m.in. aby móc wziąć udział w profesjonalnych zawodach. Wszystkim uczestnikom sekcji Kick Boxingu gratulujemy i życzymy kolejnych stopni.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka