www.gminarybno.pl

Drukuj

Rybno: Remont dachu sali sportowej przy Szkole Podstawowej

Opublikowano 2022-08-03 15:01:10. Artykuł wyświetlono: 269 razy.

Trwają prace budowlane na sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rybnie.

W związku z zagrożeniem jakie stanowiła konstrukcja dachu i liczne przecieki w poszyciu została ona wyłączona z użytkowania dnia 07.06.2021 roku. Poniżej przedstawiamy dokumentację fotograficzną z prowadzonych prac, gdzie widać nieprawidłowe spawy konstrukcji stalowej, brak zabezpieczenia przeciwogniowego i przeciwkorozyjnego.

Obecnie konstrukcja dachu została wzmocniona, elementy stalowe połączone zgodnie ze sztuką budowlaną, trwają prace związane z zabezpieczenie przeciwkorozyjnym i przeciwogniowym, demontaż pokrycia dachu oraz prace przygotowawcze przed montażem płyt warstwowych.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, a w szczególności dzieci prace prowadzone są  w okresie wakacyjnym.
 

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka