Rybno: V Integracyjne spotkanie z Urzędem Marszałkowskim

Opublikowano 2021-06-02 15:39:35. Artykuł wyświetlono: 1020 razy.

W piątek, 28 maja. o godz. 17:00 na boisku trawiastym Sołectwa Dębień odbył się V Integracyjny Mecz pomiędzy Gminą Rybno a Urzędem Marszałkowskim w Olsztynie.

Zaproszonych gości powitał Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski, Dyrektor Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa Bogdan Bartnicki, Przewodniczący Rady Gminy Rybno Piotr Kornatowski oraz Kierownik OSiR w Rybnie Hanna Bem.

Pracownicy Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie są mistrzami Urzędów Marszałkowskich w Polsce. Rywalizacja z tą drużyną rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy to reprezentacja Gminy Rybno uległa wtedy 6:24, w tym roku udało się wygrać 8:5. Integracyjny Mecz to nie tylko sportowa rywalizacja, ale dobra okazja do wymiany doświadczeń.

Do zobaczenia na kolejnym meczu.