www.gminarybno.pl

Drukuj

Świąteczny Koncert 'Kolędnicy' w Centrum Kultury

Opublikowano 2018-01-02 11:23:57. Artykuł wyświetlono: 2940 razy.

W sobotę, 30 grudnia o godz. 18:30 w Centrum Kultury-Biblioteka w Rybnie odbył się koncert „Kolędnicy” w wykonaniu Our Voice pod dyrekcją Danuty Czeczot wraz z zespołem Multicolor.

Mieszkańcy gminy Rybno, którzy zapełnili Centrum Kultury do ostatniego miejsca, mieli okazję wysłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru Our Voice i zespołu Multicolor. Były to m.in. Cicha Noc, Lulajże Jezuniu, Cóż to za dziecię słodko śpi, Hola, hola Pasterze z pola, Dzisiaj w Betlejem. Do śpiewania została zaproszona także publiczność, która po bis-ie nagrodziła gromkimi brawami artystów. Po koncercie każdy mógł nabyć wyjątkową płytę autorstwa Our Voice.
- Nazywamy się Our Voice i jesteśmy młodzieżowym chórem z Działdowa, działającym pod batutą i niezawodną opieką pani Danuty Czeczot. Wśród chórzystów znajdują się uczniowie gimnazjum i liceum oraz studenci. W naszym repertuarze dominuje szeroko pojęta muzyka rozrywkowa, zazwyczaj wykonywana a capella, zdarzają się jednak również chóralne klasyki. Muzyka to dla nas coś więcej niż rozrywka - nie moglibyśmy bez niej żyć. Śpiewanie jest naszą pasją, dzięki której uczymy się współpracy i harmonii - nie tylko muzycznej – czytamy m.in. o Our Voice na ich facebookowym fanpage.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka