www.gminarybno.pl

Drukuj

Szkoła w Żabinach przygotowana na powrót uczniów z wakacji

Opublikowano 2015-08-31 08:39:25. Artykuł wyświetlono: 831 razy.

Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach 1 września 2015r. powita uczniów w ładnie odświeżonym budynku.

W drugiej połowie sierpnia trwały prace malarskie prowadzone przez pracowników robót publicznych, zatrudnionych przez Urząd Gminy Rybno. Mimo krótkiego czasu ekipa pracowników sprawnie pomalowała 4 sale lekcyjne, pokój nauczycielski, gabinet dyrektora, pracownię komputerową, łazienkę i korytarze szkolne. Zaadaptowano także nieużywaną klatkę schodową na pomieszczenie dla pracowników obsługi. Zakupiono również nowe stoliki i krzesła oraz wykładzinę dla uczniów klasy I. Pracownicy obsługi szkoły wykonali ciężką pracę, aby w terminie szkoła była przygotowana na powrót uczniów. Pomalowane w ciepłych kolorach i czyste sale lekcyjne czekają na uczniów i nauczycieli.

Opracowała: Dyr. E. Kopańska
 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka