www.gminarybno.pl

Drukuj

Truszczyny: Spotkanie z Honorowym Obywatelem – Karolem Okrasą

Opublikowano 2018-08-31 12:59:04. Artykuł wyświetlono: 2270 razy.

W czwartek, 30 sierpnia o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Truszczynach odbyło się spotkanie z Honorowym Obywatelem Gminy Rybno – Karolem Okrasą, który przez dwa dni nagrywa kolejne kulinarne odcinki na terenie Gminy Rybno.

Karol Okrasa spotkał się po raz kolejny z mieszkańcami, tym razem z mieszkańcami Truszczyn. Honorowy Obywatel Gminy Rybno opowiedział wszystkim o sobie oraz przedstawił ekipę filmową. Koło Gospodyń Wiejskich w Truszczynach przygotowało dla wszystkich pyszny obiad, a Sołtys wsi Truszczyny – Maryla Kozłowska wraz z Wójtem Gminy Rybno – Tomaszem Węgrzynowskim podziękowali Karolowi Okrasie za możliwość spotkania się z nim. W piątek (31.08.2018) o godz. 15:00 w Szczuplinach Honorowy Obywatel będzie nagrywał wraz z mieszkańcami kolejny odcinek.

Serdecznie zapraszamy!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka