www.gminarybno.pl

Drukuj

Trwa remont świetlicy w Koszelewach

Opublikowano 2014-09-11 13:49:51. Artykuł wyświetlono: 1466 razy.

Dobiega końca podjęta przez Gminę Rybno inwestycja polegająca na remoncie i przebudowie świetlicy w Koszelewach. Wykonano już elewację zewnętrzną oraz zmieniono pokrycie dachowe.

Obecnie trwają prace związane z wykończeniem wnętrz. Remont świetlicy to jeden z etapów zagospodarowania terenu gminnego w Koszelewach. Wcześniej w ramach tego przedsięwzięcia wykonane zostały chodniki, parkingi oraz elementy małej architektury.

Realizacja inwestycji jest możliwa dzięki pozyskaniu przez Gminę Rybno wsparcia finansowego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Odnowa i rozwój wsi objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka