Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Powiatu Działdowskiego

Opublikowano 2016-03-09 12:03:49. Artykuł wyświetlono: 2607 razy.

26.02.2016 r. w Niepublicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Hartowcu odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Powiatu Działdowskiego w kategorii dziewcząt i chłopców szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.

W turnieju wzięło udział 37 zawodników. Reprezentowali oni szkoły podstawowe z Uzdowa, Działdowa nr 4, Kiełpin , Żabin, Rybna i Hartowca oraz szkoły gimnazjalne ze Sławkowa, Działdowa nr 1, Rybna i Hartowca.
Zwycięzcom z poszczególnych kategorii wręczono pamiątkowe statuetki, dyplomy, książki, kalendarze oraz mini rakietki do tenisa stołowego. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe mini rakietki.
Turniej przebiegł w miłej i przyjaznej atmosferze. W imieniu Starosty Powiatowego nagrody wręczyli Radny Powiatu Pan Bogdan Kopański oraz Dyrektor Szkoły Pan Bogusław Łukwiński.

Klasyfikacja końcowa:

I. Szkoły podstawowe
1. Sandra Michalska (Uzdowo)
2. Weronika Zakrzewska (Hartowiec)
3. Julia Aleksandrowicz (Hartowiec)
1. Patryk Lewandowski (Uzdowo)
2. Mateusz Rutkowski (Działdowo)
3. Jakub Anzel (Żabiny)

II. Szkoły gimnazjalne
1. Wiktoria Różańska (Hartowiec)
2. Natalia Zakrzewska (Hartowiec)
3. Wanesa Dombrowska (Rybno)