Turniej w piłkę nożną ekip 3-osobowych

Opublikowano 2015-01-15 10:35:02. Artykuł wyświetlono: 1463 razy.

W dniu 21-02-2015 roku w hali sportowej OSiR w Rybnie odbędzie się turniej piłki nożnej halowej. Turniej o tyle ciekawy jak i w nowej formule, w której nie był jeszcze rozgrywany. Organizatorzy przewidują, że do tego turnieju zgłoszą się co najmniej 32 drużyny. Turniej będzie bardzo ciekawy ale i również spontaniczny.

- Sposób rozgrywania turnieju przedstawimy w kolejnych postach na fanpage strony Rybno Cup 2015. Teraz tylko chcemy wam nakreślić sposób organizacji i jego harmonogram. W turnieju przewidujemy zapisy w ilości 32 drużyn, które zostaną podzielone na 8 grup po 4 zespoły. Z każdej systematycznie awansują po 2 najlepsze zespoły, które w drugiej fazie rozgrywek utworzą 4 grupy po 4 drużyny, z których do 3 etapu przejdą znowu po 2 najlepsze ekipy. W rundzie 3, zostaną wytypowane najlepsze 8 drużyn, które znowu stworzą 4-osobowe zestawienie w dwóch grupach. W 4 fazie rozgrywek zostaną 4 najlepsze ekipy, które zagrają ze sobą systemem każdy z każdym, czyli stworzą finałową fazę. Nie będzie gier w systemie pucharowym. Po każdej fazie awansują po dwie najlepsze zespoły. Czyli najlepsze 4 zespoły zagrają w turnieju aż 12 spotkań – mówi Karol Zabłotny.

- W jaki sposób chcemy zorganizować turniej 90 spotkań w ciągu jednego dnia na hali sportowej? Ciekawi was to? Otóż takiego turnieju jeszcze nie było. Będzie to turniej, w którym drużyny są 3-osobowe. W jednym czasie odbywać się będą 3 mecze. Każdy mecz będzie trwał 10 minut. Zwycięzcy inkasują 3 punkty, przegrani 0 punktów. Mecz zakończony remisem da każdej ze stron po 1 punkcie. Gramy na małe bramki wszerz hali sportowej. W turnieju możecie spodziewać się świetnych nagród, medali dla najlepszych oraz świetnej zabawy – dodaje.
To kolejna impreza sportowa organizowana przez firmę Doręcz Doręcz - Przesyłki Kurierskie.
Na zapisy drużyn organizator czeka do 19-02-2015 roku. W ten sam dzień odbędzie się losowanie grup. Każda z drużyn, która zapisze swoją ekipę do turnieju do dnia 10-02-2015 roku jako wpisowe płaci 45 zł (15 zł od osoby), natomiast ekipa, która zadeklaruje chęć gry po 10-02-2015 roku wpłaca 60 zł (20 zł od osoby).

- Pamiętajcie, że liczy się świetna zabawa. Sami nie zapomnimy o świetnych nagrodach – mówi Karol Zabłotny.
W turnieju pomagać będą: Serwis informacyjny - Syla, grupa młodzieży „W Rękach Młodych” oraz Skribi Studio, które zapewnia nam graficzną oprawę turniejową.

Więcej informacji pod numerem telefonu 727-908-613 oraz mailu kontakt@dorecz.com

Tekst nadesłał: Sylwester Kasprowicz