www.gminarybno.pl

Drukuj

VII miejsce dla Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie

Opublikowano 2017-03-20 12:12:54. Artykuł wyświetlono: 625 razy.

W piątek, 17 marca 2017 r. w Sali Sesyjnej Sejmiku Samorządowego w Olsztynie podczas obrad Rady Wojewódzkiej Warmińsko – Mazurskiego Zrzeszenia LZS, dokonano podsumowania Współzawodnictwa Sportowego Gmin za 2016 rok. Na podsumowanie zaproszono przedstawicieli z 10 najlepszych gmin w Województwie Warmińsko-Mazurskim.

Gmina Rybno zajęła w tym współzawodnictwie VII miejsce. Skarbnik Gminy Rybno – Zdzisława Kanicz wraz z Radnym Rady Powiatu Działdowskiego – Bogdanem Kopańskim odebrali z rąk Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina okolicznościową statuetkę. I miejsce we współzawodnictwie sportowym Gmin za 2016 rok przyznano Gminie Iława.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka