www.gminarybno.pl

Drukuj

Wieczór z Piosenką Patriotyczną

Opublikowano 2017-11-16 15:46:49. Artykuł wyświetlono: 555 razy.

W niedzielę, 12 listopada 2017r. z okazji Święta Niepodległości został zorganizowany Wieczór z Piosenką Patriotyczną w Centrum Kultury - Bibliotece w Rybnie.

Na początku przedstawiony został film ,,Polski czyn zbrojny w walce o niepodległość”. Następnie rozpoczęła się główna część koncertu, przygotowana przez tutejszych mieszkańców Gminy Rybno. Dorośli artyści zaprezentowali współczesne utwory tematyki patriotycznej. Na scenie zaśpiewały także dzieci, które zostały nagrodzone gromkimi brawami. Publiczność wraz z młodszymi artystkami wykonała znane pieśni patriotyczne, takie jak: ,,Wojenko, wojenko”, ,,Przybyli ułani” i wiele innych. Dyrektor Biblioteki – Jarosław Rolkowski dziękuje za liczne przybycie i zaprasza na kolejne wydarzenia już niebawem.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka