www.gminarybno.pl

Drukuj

Wizyta w Agro-Raju

Opublikowano 2016-06-03 12:21:23. Artykuł wyświetlono: 2521 razy.

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Szczupliny, Nowa Wieś zorganizowało wyjazd do gospodarstwa agroturystycznego "Agro-Raj" w Jędrychówku koło Morąga.

Odwiedziliśmy Gospodarstwo Ekologiczne, poznaliśmy zasady produkcji ekologicznej żywności. Gospodarze przygotowali dla nas dużo atrakcji: m.in. zwiedzanie gospodarstwa, pokaz dojenia kozy, każdy mógł spróbować swoich sił, produkcja twarogu domowym sposobem z koziego mleka, jazda konna, strzelanie z łuku, pływanie kajakiem i łódką, ognisko, degustacja twarogu z koziego mleka a na deser pyszne lody. Po drodze odwiedziliśmy Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej.

Nadesłał: Adam Bochno
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka