www.gminarybno.pl

Drukuj

Wypowiadanie umów na odbiór odpadów komunalnych

Opublikowano 2013-04-09 11:58:52. Artykuł wyświetlono: 2688 razy.

OGŁOSZENIE – wypowiadanie umów na świadczenieusług odbioru odpadów komunalnych

Mieszkańcy Rybna wypowiadają dotychczasowe umowy firmie Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Rudno Spółka z o. o Rudno 17, 14-100 Ostróda odbierającej odpady komunalne z nieruchomości w miejscowości Rybno pisemnie w terminie do 31 maja 2013r. u Sołtysa Wsi Rybno – Pana Henryka Wiśniewskiego. (druki dotyczące rozwiązania umowy dostępne u Sołtysa w maju br.).

Pozostali mieszkańcy poszczególnych wsi Gminy Rybno nie mają obowiązku wypowiadania umów firmie: Lubawska Spółka Komunalna Spółka z o. o. ul. Kopernika 65, 14 – 260 Lubawa oraz firmie: Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Transportowe Andrzej Ludwiczak Niechłonin 134, 13-204 Gródki

Więcej informacji na ten temat można uzyskać w Urzędzie Gminy Rybno, piętro II pokój nr 12 oraz u Sołtysa Wsi Rybno.

Wójt Gminy Rybno 
\-\ Edmund Ligman
 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka