www.gminarybno.pl

Drukuj

Wyróżnienie dla Gminy Rybno

Opublikowano 2019-12-04 15:44:18. Artykuł wyświetlono: 617 razy.

Gmina Rybno została nominowana do nagrody specjalnej "Gmina 30-lecia transformacji RP", zaś Wójt Tomasz Węgrzynowski do nagrody specjalnej "Samorządowiec 30-lecia transformacji RP".

"Diament 30-lecia Polskiej Transformacji" to wyjątkowa nagroda, której zadaniem jest podkreślić sukcesy i dokonania tych samorządów, które przyczyniły się do rozwoju swoich regionów i poprawy jakości życia mieszkańców. Nagroda ta jest przyznawana również samorządowcom, którzy poprzez efektywne zarządzanie i skuteczne decyzje mieli olbrzymi wpływ na rozwój swojego samorządu, stali się wzorem dla innych w osiąganiu sukcesu. Diament 30-lecia Transformacji RP jest potwierdzeniem najwyższej jakości w polskim samorządzie.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka