www.gminarybno.pl

Drukuj

X Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Opublikowano 2013-05-07 15:25:48. Artykuł wyświetlono: 1245 razy.

Po raz dziesiąty Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8-15 maja 2013 r., Tydzień Bibliotek - program promocji czytelnictwa i bibliotek. Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie również włączyła się w tę ogólnopolską akcję.

Celem organizowanej od 2004 roku akcji jest podkreślanie roli bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa polskiego.

W ramach tegorocznej edycji organizowanej pod hasłem "Biblioteka miejscem dla kreatywnych" pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie przygotowali dla czytelników różnorodne imprezy promujące książkę i bibliotekę. Szczegółowy program dostępny jest poniżej.

Załączniki:

 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka