www.gminarybno.pl

Drukuj

Żabianka zorganizowała pierwsze zajęcia plastyczne

Opublikowano 2017-02-16 15:11:01. Artykuł wyświetlono: 523 razy.

W piątek, 10 lutego o godz. 15:00 w Szkole Podstawowej w Żabinach odbyły się pierwsze zajęcia plastyczne zorganizowane przez Stowarzyszenie „Żabianka”.

Tematem pierwszych zajęć plastycznych dla dzieci były zbliżające się walentynki. Uczestnicy „kółka plastycznego” poznali zabawny charakter zajęć, który przyniósł im dużo radości i satysfakcji. Pomysłodawczynią piątkowych spotkań plastycznych jest Bożena Lewicka, wspomagana przez Marzenę Rozentalską, Marzenę Skwarską i Żanetę Zdunek.

Kolejne zajęcia odbędą się 17 lutego (piątek) o godz. 15:00 także w SP w Żabinach. Dzieci zabierają ze sobą nożyczki.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka