Zapraszamy na XI Przegląd Kabaretów 'Hihi Haha'

Opublikowano 2018-10-29 08:22:22. Artykuł wyświetlono: 829 razy.

Uprzejmie informujemy, że trwa nabór grup kabaretowych do udziału w XI Przeglądzie Kabaretów HiHi HaHa! Organizatorem Przeglądu jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska w partnerstwie z Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku oraz Kaczym Bagnem – Miejscem Inicjatyw Pozytywnych.

Przegląd zaplanowany jest na 17-18 listopada 2018 r. w Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku. Nocleg wszystkim grupom kabaretowym zapewnia Kacze Bagno.

Zachęcamy wszystkich artystów kabaretowych do przesyłania zgłoszeń drogą elektroniczną na adres: biuro@lgdziemialubawska.pl lub zgłaszania się korespondencyjnie bądź osobiście w siedzibie Biura LGD Ziemia Lubawska pod adresem: ul. Sienkiewicza 2, 13-306 Kurzętnik do dnia 26 października 2018 r.

Zapraszamy!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz