Zawiadomienie o rozpoczęciu realizacji zadania

Opublikowano 2011-12-21 14:18:42. Artykuł wyświetlono: 2172 razy.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej
z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013

Rybno dnia 21.12.2011 r.

Gmina Rybno

PIK.042.6.2011

Zawiadomienie o rozpoczęciu realizacji zadania pn. „Feryjne podnoszenie poziomu edukacji wśród najzdolniejszej młodzieży z Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rybnie w roku 2012 i 2013” - ETAP I obejmujący pozycje I.A.1, I.A.2, I.A.3, I.A.4, I.A.5, II.I.1 Zestawienia rzeczowo finansowego będącego załącznikiem do umowy nr 00435-6930-UM1440327/11 z dnia 12.12.2011 r. realizowanej przez Gminę Rybno

Termin realizacji zadania w dniu 26.01.2012 r. od godz. 5:00 do godz. 22:00

CEL

REGULAMIN

Rekrutacje przeprowadza się z powodu zbyt dużej liczby chętnych wg poniższych kryteriów. Uczniowie którzy nie chcą lub nie mogą brać udziału w zadaniu w dniu 26.01.2012 r. zgłasza ten fakt do Pani Patrycji Heleniak do dnia 13.01.2012 r.
Rekrutacja uczestników spośród młodzieży gimnazjalnej 12 klas w Gimnazjum w Rybnie po 4 osoby z klasy (łącznie 48 uczestników) według następujących kryteriów:

• 1 dziewczynka która uzyska najwyższą średnią ocen w klasie na pierwsze półrocze,
  • 1 chłopiec który uzyska najwyższą średnią ocen w klasie na pierwsze półrocze,
  • 1 uczestnik zostanie wytypowany przez klasę w tajnym głosowaniu na najlepszego kolegę/koleżankę do dnia 16.01.2012 r. (Przeprowadza samorząd klasowy)
  • 1 uczestnik z każdej klasy zostanie wylosowany w dniu 16.01.2012 r. (Przeprowadza samorząd szkolny)

Można tylko 1 raz brać udział w przedsięwzięciu tj. roku 2012 lub 2013.
W przypadku równej ilości punktów w kryterium decyduje losowanie. Rekrutacja nie dotyczy uczniów z Gminy Płośnica, która jest poza LSR.
W sprawach nieuszczegółowionych decyduje komisja większością głosów.
Warunkiem udziału w zajęciach jest również przedłożenie przez uczestnika pisemnej zgody od rodziców lub opiekunów do dnia 18.01.2012 r. do kierownika wyjazdu.

KOMISJA
Powołuję komisję do nadzorowania i przeprowadzenia rekrutacji w składzie:
Wiesław Szczawiński      Przedstawiciel Gminy Rybno - Przewodniczący
Patrycja Heleniak             Przedstawiciel wolontariuszy - sekretarz
Jerzy Anczykowski           Opiekun samorządu uczniowskiego

Proszę Panią Dyrektor Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rybnie o udzielenie wszelkiej możliwej pomocy w celu przygotowania i przeprowadzenia rekrutacji chętnych do udziału w zajęciach warsztatowych i lekcjach muzealnych w Warszawie. Zawiadomienie proszę rozplakatować, a informacje podać na apelu szkolnym.

Kierownik wyjazdu Jerzy Anczykowski
Liczba opiekunów (wolontariuszy) - 4.

W załączeniu program zadania realizowanego w okresie ferii zimowych w 2012 r

Rybno dn. 21.XII.2011