www.gminarybno.pl

Drukuj

Zimowa deblowa liga tenisa ziemnego

Opublikowano 2018-05-07 08:25:18. Artykuł wyświetlono: 761 razy.

W Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie od grudnia do kwietnia odbywały się rozgrywki w ramach Zimowej Deblowej Ligi Tenisa Ziemnego.

Była to pierwsza tego typu inicjatywa, która cieszyła się sporą frekwencją wśród graczy, gdyż udział w niej wzięło 9 par m.in. z Żuromina, Lubawy, Lidzbarka, Działdowa, Nowego Miasta Lubawskiego i Rybna.

Rozegrano ponad 30 meczów w systemie „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Dnia 28 kwietnia w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie w miłej atmosferze dokonano podsumowania zmagań ZIMOWEJ LIGI DEBLOWEJ oraz został rozegrany towarzyski turniej tenisa ziemnego.

Najlepszym duetem okazała się para z Żuromina Mateusz Gruz i Marcin Romanowski.

Na drugim miejscu ex aequo para z Lubawy Jarosław Szczepański i Marek Kopański oraz Wojciech Milewski i Roman Boberek z Nowego Miasta Lubawskiego.

Nagrody wręczał Wójt Gminy Rybno p. Tomasz Węgrzynowski. Koordynatorem rozgrywek był Karol Rykaczewski, który już dziś zaprasza do wzięcia udziału w VI już edycji Ligi Tenisa Ziemnego. Rezerwacji kortu oraz zgłoszenia do ligi można dokonywać za pośrednictwem grupy na fb „Tenis Ziemny Rybno” lub w budynku OSiR w Rybnie.

Kierownik OSiR w Rybnie – Hanna Bem serdecznie dziękuje wszystkim miłośnikom tenisa ziemnego za udział w lidze, a p. Karolowi Rykaczewskiemu za koordynowanie ligi i p. Justynie Podowskiej za pomoc w organizacji ligi.

Nadesłała: Hanna Bem
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka