Znamy wykonawców kolejnych inwestycji

Opublikowano 2020-06-02 08:12:09. Artykuł wyświetlono: 886 razy.

Gmina Rybno wyłoniła Wykonawców na wykonanie kolejnych dwóch inwestycji drogowych.

„Doprowadzenie do należytego stanu technicznego ciągów komunikacyjnych pieszo – jezdnych na osiedlu po PGR w miejscowości Koszelewy”. Inwestycja w 100% jest objęta dofinansowaniem ze środków Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Wartości inwestycji wynosi 59 556,00 zł. Wykonawcą robót jest Firma Produkcyjno – Handlowo – Usługowa „TRANS-WAP” z Gralewa. Zakres prac obejmuje wykonanie nawierzchni z kostki betonowej na odcinku 80 m.

„Przebudowa drogi na potrzeby transportu rolnego w Żabinach”. Inwestycja w 50% jest objęta dofinansowaniem ze środków Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych. Wartość inwestycji wynosi 122 007,41 zł. Wykonawcą robót jest SDT Sp. z o. o. Budownictwo Drogowe z Susza. Zakres prac obejmuje wykonanie nawierzchni z kostki betonowej na odcinku 240 m.