www.gminarybno.pl

Drukuj

15-lecie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno

Opublikowano 2022-11-16 12:34:59. Artykuł wyświetlono: 828 razy.

We wtorek, 16 listopada 2022r. o godz. 16:00 w Centrum Kultury w Rybnie odbyła się uroczystość związana z Jubileuszem 15-lecia Działalności Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno. Organizacja ta jest jedną z najstarszych organizacji pozarządowych.

W jubileuszu wzięli udział zaproszeni goście, a całą uroczystość przypieczętował pyszny tort z okazji 15-lecie działalności.

- Pragnę złożyć najlepsze życzenia zarządowi Stowarzyszenia oraz ich wszystkim członkom. Organizacja cały czas się rozwija, integruje a członków przybywa. To ważne aby takie organizacje działały na terenie gminy Rybno. Dziękuję serdecznie za zaproszenie oraz możliwość współpracy. Życzę wytrwałości i nowych pomysłów Pani Prezes – Danucie Zdunek oraz całemu zarządowi, a wszystkim członkom zdrówka i kolejnych tak wspaniałych Jubileuszy – pozdrawiam serdecznie, Sylwester Kasprowicz.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz, zdjęcia wykonał: Marcin Ostrowski, #Moje Działdowo
 

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst