27 maja – Dzień Samorządu Terytorialnego

Opublikowano 2021-05-27 15:08:29. Artykuł wyświetlono: 428 razy.

Reforma samorządowa to jeden z największych sukcesów polskiej transformacji. Odrodzenie demokracji lokalnej uwolniło olbrzymi potencjał kreatywności Polaków, doprowadziło do rozkwitu naszych małych ojczyzn.

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składam najserdeczniejsze życzenia i podziękowania Radnym, Sołtysom i Radnym Sołeckim , pracownikom urzędu byłym i obecnym, wszystkim którzy pracują na rzecz samorządu Gminy Rybno, za pracę dla dobra lokalnych społeczności. Życzę przede wszystkim wytrwałości w trudnych czasach pandemii. Dziękuję za wszystkie kreatywne pomysły, za pomoc, za troskę i zaangażowanie.

Życzę zdrowia i spokoju. Niech ten rok i kolejne obfitują w liczne sukcesy, doceniane przez mieszkańców Gminy Rybno.

Dziękuję za wszystkie życzenia i miłe słowa od Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego Pana Gustawa Marka Brzezina, Senackiego Zespołu Samorządowego, kolegów samorządowców i przyjaciół samorządu Gminy Rybno.

Wójt Gminy Rybno
Tomasz Węgrzynowski