www.gminarybno.pl

Drukuj

Apel – prośba do mieszkańców powiatu działdowskiego

Opublikowano 2020-08-20 08:19:19. Artykuł wyświetlono: 507 razy.

Szanowni mieszkańcy powiatu działdowskiego! Powiat działdowski przystąpił do porozumienia z powiatami: szczycieńskim, nidzickim i piskim w sprawie utworzenia Obszaru Funkcjonalnego Południowe Mazury.

Głównym celem powstania tego obszaru jest pozyskanie dodatkowego dofinansowania do różnego typu inwestycji z puli środków Unii Europejskiej na lata 2021 – 2027 wydzielonych dla województwa warmińsko – mazurskiego.

W związku z powyższym podjęliśmy wspólnie z sąsiednimi powiatami działania zmierzające do opracowania ponadlokalnej Strategii Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Południowe Mazury. Jednym z kluczowych narzędzi do opracowania strategii odpowiadającej na potrzeby mieszkańców powiatów jest ankieta, która ma na celu określenie wspólnych dla naszych powiatów kierunków działań inwestycyjnych i kierunków rozwoju społeczno – gospodarczego.

Wypełnienie ankiety zajmie Państwu około 5-10 minut. Wystarczy kliknąć link https://ankieta.deltapartner.org.pl/mazury_mieszkancy i rozpocząć wypełnianie, a po zakończeniu pole – WYŚLIJ.

Z góry serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i współpracę.

Starosta Działdowski
Paweł Cieśliński 
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst