www.gminarybno.pl

Drukuj

CZAS PŁYNIE JAK RZEKA - Licealiści odebrali świadectwa ukończenia szkoły

Opublikowano 2021-04-30 16:27:12. Artykuł wyświetlono: 254 razy.

Dziś, 30 kwietnia, zakończył się rok szkolny dla uczniów ostatnich klas liceum. W Zespole Szkół w Rybnie odbył się uroczysty pożegnalny apel.

W uroczystości wziął udział Wójt Gminy Rybno – p. Tomasz Węgrzynowski, p. Inspektor ds. Oświaty w Gminie Rybno – p. Wiesława Wróblewska, Rodzice Absolwentów, Nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi. Pożegnanie Maturzystów ze szkołą przebiegało pod hasłem : “CZAS PŁYNIE JAK RZEKA”. Uczniowie w swoim wystąpieniu podziękowali nauczycielom, a zwłaszcza wychowawczyni za poświęcony czas i towarzyszenie im w tym etapie życia. Pani dyrektor przemawiając do Maturzystów życzyła im na najbliższe dni egzaminów przede wszystkim spokoju, jasności umysłu i przysłowiowego “połamania piór”. Głos zabrał także Pan Wójt, który życzył Absolwentom trafnych wyborów życiowych i osiągnięcia założonych celów. Po przemówieniach zostały wręczone listy pochwalne dla rodziców wyróżniających się uczniów, a następnie uczniowie odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Uroczystość zakończono wspólnym zdjęciem.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka