www.gminarybno.pl

Drukuj

Dożynki Parafialne w Hartowcu

Opublikowano 2022-09-15 08:32:38. Artykuł wyświetlono: 864 razy.

W niedzielę, 11 września 2022r. w Hartowcu odbyły się Dożynki Parafialne zorganizowane przez wszystkie organizacje działające na terenie sołectwa: Parafię, OSP, KGW, MDP, Sołectwo i wielu innych. Mieszkańcy mogli skorzystać z wielu atrakcji, a o godz. 18:00 wystąpiła gwiazda wieczoru: RED QUEEN.

- Co piękniejsze i milsze niż to, gdy bracia mieszkają razem?" Ps 133,1 Jestem głęboko przekonany że ten fragment podsumowuje nasz niedzielny Odpust, dożynki i festyn parafialny. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim którzy napracowali się w przygotowaniu i przeprowadzeniu tych radosnych dla nas wydarzeń. Widok beztrosko bawiących się dzieci na oczach rodziców, wspólne rozmowy, biesiadowanie, cieszenie się sobą, to najlepsze co może być w życiu parafii Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękuję. Bóg zapłać Ks. Sławek Skonieczka

  

Tekst: Sylwester Kasprowicz
Zdjęcia: Izabela Cichorska

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst