Działdowo: wręczenie nagród uczestnikom Konkursu Fotograficznego

Opublikowano 2022-12-15 08:23:20. Artykuł wyświetlono: 566 razy.

14 grudnia br. w Starostwie Powiatowym w Działdowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Konkursu Fotograficznego: Wyjątkowe obiekty architektoniczne powiatu działdowskiego, którego celem było propagowanie fotografowania w plenerze jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego oraz popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki.

W konkursie fotograficznym mógł wziąć udział każdy mieszkaniec powiatu działdowskiego, który zrobił zdjęcia przedstawiające wyjątkowe, niepowtarzalne, unikatowe, ciekawe obiekty architektoniczne położone na terenie powiatu działdowskiego.

IV miejsce w konkursie zajął mieszkaniec gminy Rybno – Sylwester Kasprowicz. Dwa zdjęcia w wykonaniu Sylwestra będą zdobić kalendarz powiatu Działdowskiego w 2023 roku. Wyróżnione fotografie to: Kościół Zabytkowy w Rumianie oraz Pomost edukacyjny w Szczuplinach.

Nagrody rzeczowe oraz kalendarze zawierające wyróżnione w konkursie zdjęcia wręczyli laureatom starosta Paweł Cieśliński, wicestarosta Krzysztof Aurast oraz etatowy członek zarządu Janusz Kaczmarek.

Przypominamy nazwiska tegorocznych zwycięzców:
I miejsce Michał Budzyński
II miejsce Krzysztof Chyliński
III miejsce Łukasz Kalwara
IV miejsce Sylwester Kasprowicz
V miejsce Ryszard Makszyński
VI miejsce Rajmund Szczepański

Wyróżnienia:
Natalia Warmińska

Nagrodzone prace na stronie internetowej:

Źródło: www.powiatdzialdowski.pl