Dzień Dziecka 2015 w Koszelewach

Opublikowano 2015-06-12 08:43:51. Artykuł wyświetlono: 1582 razy.

W środę, 3 czerwca o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Dziecka.

Obchody z okazji Dnia Dziecka otworzyła dyrektor Szkoły Podstawowej - Barbara Kornelska, która powitała wszystkich zaproszonych gości oraz dzieci, dla których ta uroczystość została przygotowana. Najlepsze życzenia dzieciom złożył także wójt gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski. Przy współpracy rady rodziców, radnego – Dariusza Tary i sołtysa Adama Kasprowicza wraz z radą sołecką dzieci mogły korzystać ze sprzętu rekreacyjnego (suchy basen, zjeżdżalnia), obejrzeć pokazy strażaków OSP Żabiny i Koszelewy oraz pobawić się przy muzyce w wykonaniu zespołu "Black&White". Dzięki darczyńcom każde dziecko otrzymało ciepły posiłek, napoje i słodycze. Nad bezpieczeństwem i sprawnym przebiegiem imprezy czuwali jak zawsze pracownicy szkoły. Dzieci odwdzięczyły się samodzielnie przygotowaną częścią artystyczną pod tytułem "Pokaz talentów", a także przygotowały laurki dla wszystkich darczyńców oraz współorganizatorów Dnia Dziecka w Koszelewach.

Tekst i zdjęcia nadesłał: Sylwester Kasprowicz

Galeria zdjęć skojarzona z tekstem