Festyn w Koszelewach

Opublikowano 2012-05-16 15:16:00. Artykuł wyświetlono: 3698 razy.

30 kwietnia 2012r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbył się festyn, na którym świętowano IV rocznicę nadania szkole imienia.

Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej w wykonaniu uczniów klas IV-VI i oddziału przedszkolnego, przygotowanej przez panie: W. Oleksiak i B. Margalską. Następnie odbył się międzyszkolny konkurs z udziałem uczniów ze SP w Żabinach dla klas IV-VI „O prawach dziecka”, który przeprowadziła pani E. Kopańska. Pani E. Cichocka zorganizowała konkursy dla dzieci i rodziców z wykorzystaniem tematyki o Januszu Korczaku.

Atrakcją tegorocznego festynu była możliwość nieodpłatnego skorzystania przez dzieci z trampoliny i suchego basenu z kolorowymi piłeczkami, które ze środków unijnych pozyskał Urząd Gminy w Rybnie. Można było też, jak co roku smacznie zjeść, mamy znowu spisały się na medal. Impreza była bardzo udana, humory dopisywały biesiadującym i z żalem trzeba się było rozstać po godzinie dziewiętnastej.

tekst i fot. SP Koszelewy