Gmina Rybno – Wzorowa Gmina

Opublikowano 2022-03-18 14:50:57. Artykuł wyświetlono: 1013 razy.

Miło Nam poinformować, że Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski odebrał w Warszawie wyróżnienie „Wzorowej Gminy” dla Gminy Rybno.

Organizatorem konkursu jest Forum Ekspertów i Życie Regionów przy współudziale urzędów marszałkowskich i wojewódzkich.

Tytuł ten Kapituła konkursu przyznaje w oparciu o analizę osiągnięć w różnych dziedzinach oraz w uznaniu za nowatorskiepodejście do wykonywanych obowiązków.

Nagroda przeznaczona jest dla najlepszych samorządów w Polsce.

Jednocześnie Eksperci analizując ankiety - także te z innych samorządów - wskazali na wysoki stopień i skuteczność pozyskiwania funduszy zewnętrznych, a także profesjonalizm, pomysłowość i konsekwencję w działaniu, co stanowiło podstawowy argument, aby przyznać prestiżowy tytuł Lidera Turystyki .

Dziękujemy Panu Pawłowi Cieślińskiemu Staroście Działdowskiemu za udział w tym wydarzeniu.

Dziękujemy mieszkańcom, w tym radnym za wsparcie. To Nasz wspólny sukces.