Rajd rowerowy PL-RU

Opublikowano 2020-10-05 08:55:54. Artykuł wyświetlono: 2438 razy.

Każdego roku Program Współpracy Transgranicznej Polska - Rosja włącza się w obchody Europejskiego Dnia Współpracy.

W tym roku jako Beneficjent środków transgranicznych Gmina Rybno również wzięła udział w corocznym rajdzie rowerowym. Do udziału w tym przedsięwzięciu zgłosili się także nasi Partnerzy z Gusiewa i podczas „kręconych” kilometrów promowaliśmy wspólny Projekt pn.: „Transgraniczna inicjatywa gm. Rybno i Gusev na rzecz ochrony Bałtyku przez ograniczenie zanieczyszczeń z terenów wrażliwych i cennych przyrodniczo oraz promowanie gospodarki zamkniętego obiegu” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.

Pogoda dopisała, a atmosfera była bardzo radosna, co widać na załączonej dokumentacji fotograficznej.

Naszym Partnerom z Gusiewa – dziękujemy!